Residence Vieille Tour Beach Front Senior Access
| Wi-Fi | Prywatna plaża Plaża | Rekreacja Kort tenisowy Nurkowanie z rurką Wędkowanie Kajakarstwo Piesza turystyka |
| Zaplecze konferencyjne Pomieszczenia do spotkań/ przyjęć | Dostęp dla wózka inwalidzkiego Obiekt przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich | Klimatyzacja |
| Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Residence Vieille Tour Beach Front Senior Access Le Gosier mieści się 4 km od takiego miejsca kultu jak Eglise de Massabielle oraz oferuje prywatny obszar plaży i fryzjera męskiego. Apartament o powierzchni 35 m² może pomieścić łącznie 3 osób w 1 sypialniach.
Catholic Church of St. Peter and St. Paul jest w 6 km, a Muzeum Schoelchera leży w odległości 15 min samochodem od tego apartamentu. Casino du Gosier znajduje się w zasięgu wzroku od obiektu. Muzeum Memorial ACTe leży w 4,1 km.
W tym apartamencie jest 1 łazienka. Dostępne są również suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.
Obiekt jest wyposażony w aneks kuchenny. Lotnisko Pointe-à-Pitre oddalone od Residence Vieille Tour Beach Front Senior Access o 5 km. Dla miłośników sportu oferowane są nurkowanie z rurką, kajakarstwo i Wędkarstwo, a także kort tenisowy.
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Sejf depozytowy
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Pokoje lub wyposażenie dla niepełnosprawnych
- Obiekt przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
- Prywatna plaża
- Fryzjer/salon piękności
- Kawiarnia
- Toaleta dla niepełnosprawnych
- Karta dostępu
- Klucz
Opcje wyżywienia
- Stół na świeżym powietrzu
- Stoły piknikowe
Usługi rekreacyjne
- Plaża
- Kasyno
- Słoneczny taras
- Ogród
- Nurkowanie z rurką
- Kajakarstwo
- Piesza turystyka
- Kort tenisowy
- Wędkowanie
- Kąpiel na świeżym powietrzu
Usługi
- Pralnia
- Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów
- Sklepy/ usługi komercyjne
- Pomieszczenia do spotkań/ przyjęć
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Przebieralnia
- Patio
- Taras
- Herbata i kawa
- Prasowanie
- Pralka
- Telewizor LCD
- Podłoga z dywanem
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Residence Vieille Tour Beach Front Senior Access obejmuje kuchnię?
Tak, Residence Vieille Tour Beach Front Senior Access wyposażony jest w aneks kuchenny i oferuje ekspres do kawy/herbaty i lodówkę. - ❓
Ilu gości pomieści Residence Vieille Tour Beach Front Senior Access?
W Residence Vieille Tour Beach Front Senior Access może zostać zakwaterowanych maksymalnie 3 odwiedzających. - ❓
Czy w Residence Vieille Tour Beach Front Senior Access jest pralnia?
Residence Vieille Tour Beach Front Senior Access oferuje pralkę. - ❓
Jakie udogodnienia rekreacyjne oferuje ten apartament?
Ten apartament oferuje kasyno powietrzu, a także zapewnia wycieczki z nurkowaniem z przewodnikiem i piesze wycieczki.